Je možnost vyzvednout si v Praze zakázku osobně?
Ano, po předchozí domluvě je možné předání zakázky ve vzorkovně na Praze 4 - Pobočná 13.

V objednávce máme možnost zvolit barvu. Jde o barvu písma nebo papíru?
U katalogových svatebních oznámeních a dalších tiskovin máte možnost výběru barvy písma. Jinak bianko zůstává tak jak ho vidíte v náhledu. Změny v barevnosti papíru jsou možné - poptejte možnosti zakázky na míru.

V objednávce máme volbu "s tiskem" nebo "bez tisku". Co to přesně znamená?
Tato volba představuje oznámení s tiskem vašeho textu anebo bez.

Máme vlastní představu o našem oznámení. Můžete vyrobit i zakázku na míru?
Ano, můžeme. Neváhejte poslat poptávku e-mailem s popisem zadání nebo ilustračním obrázkem pro přípravu předběžné kalkulace a upřesnění dalších detailů.

Jaké je minimální množství svatebních oznámení, které můžeme objednat?
Minimální počet pro objednání oznámení s tiskem je 15 ks. V případě menšího množství účtujeme malonákladový příplatek od 290 Kč.

Jaká je dodací lhůta svatebních oznámení s tiskem našeho textu?
Standardní dodací lhůta svatebních oznámení je 10 pracovních dnů od odsouhlasení korektury. Tyto termíny se můžou v hlavní sezóně o něco prodloužit, ale vždy se snažíme vyjít vstříc požadavkům snoubenců. U individuálních svatebních oznámení se termín stanovuje dle náročnosti zakázky.

Jsou obálky v ceně oznámení?
Ano, bílé obálky u svatebních oznámení jsou vždy již zahrnuté v ceně. Designové obálky z grafických papíru lze dokoupit v libovolném množství.

Co je to tisková příprava?
Ke každé zakázce s tiskem se připočítáva tisková přípřava. Je uvedena v podrobném popisu jednotlivých produktů. Je-li potřeba kvůli speciálním úkonům cenu přípravy navýšit, budete o tom informování nejpozději u korektury.

Co je raznice?
Tisková raznice, nebo-li štoček, je kovová deštička pomocí které se přenáší za určitých podmínek text snoubenců na papír. Je nezbytná pro ražbu fólií i termografický tisk.

Co je korektura?
Korektura je grafický náhled tiskoviny zaslaný e-mailem, který je potřebné odsouhlasit před zadaním do tisku. Pečlivá kontrola textu a grafické úpravy je velmi důležitá, protože jakékoliv chyby odsouhlasené u korektury, nejsou důvodem k reklamaci.